Фронтмен The Heavy Crawls Макс Товстий заснував власний музичний лейбл

Лідер столичних блюз-рокерів віднедавна став ще й музичним функціонером.

Як стало відомо, нещодавно Макс Товстий створив власний лейбл Electric Experience Records, утіливши свою давню мрію.

«Займатися буду виключно андеґраундною музикою, яку сам люблю, слухаю і граю. Вже починаю шукати цікаві колективи», – розповів Макс у коментарі для MusicInUA.

Зауважимо, що Electric Experience Records став дочірнім лейблом «українського мейджора» – видавця і дистриб’ютора медійної продукції – MOON Records. Але «дітище» Товстого буде націлене на роботу із гуртами, що виконують музику в стилях stoner, psychedelic rock, blues rock, fuzz rock, garage rock та «інших споріднених жанрах». Також Electric Experience Records займатиметься промоушном: від розповсюдження цифрових релізів до видавництва CD, касет та вінілів. Крім того, Макс планує «привозити зарубіжні групи в Україну, а наші – у Німеччину» (MOON Records віднедавна має філіал у Берліні. – Прим. ред.).

Надіслати свої аудіотвори музиканти можуть безпосередньо Максу, зв’язавшись із ним через соціальні мережі ВКонтакте та Facebook.

Зазначимо, що лідер The Heavy Crawls не перший з українських музикантів, хто обзавівся власним лейблом. Так, минулого року власний лейбл заснувала ONUKA. На VIDLIK Records, зокрема, побачили світ релізи The Maneken, The Elephants і, власне, проекту самої Нати Жижченко.

Також восени 2016 року власний лейбл створив Іван Дорн. За підтримки компанії Masterskaya з’явилися релізи таких виконавців, як Constantine, Yuko, Катя Роговая та інших.