Фронтмен гурту Патриція дебютував із сольним проектом

Panchyshyn City Остап Панчишин
Фото: надане прес-службою музиканта

Лідер львівської поп-рок групи Патриція Остап Панчишин дебютував із сольним проектом Panchyshyn. Музикант представив перший сингл «City», який було написано разом із поетом Володимиром Бєгловим.

За словами Остапа, цей трек є початком нового великого етапу у його житті, а сама композиція зовсім не схожа на те, що він робив раніше у складі Патриції.

«Ідея написати пісню про рідне місто належить моїм друзям, які працюють у львівському магістраті. Одного вечора до мене зателефонували звідти й запропонували скласти такий собі неофіційний гімн міста. Звичайно, про якесь виконання цієї пісні на міських урочистостях за участі послів і міністрів не ідеться. Але ідея видалася мені дуже цікавою, тож вирішив її втілити», – розповів Остап.

По текст до композиції Панчишин звернувся до свого приятеля – поета Володимира Бєглова, який уже співпрацював з Остапом, коли писав тексти пісень для групи Патриція.

«У мене уже давно лежав вірш про ранок у шумному, жвавому місті. Коли Остап запропонував попрацювати разом над піснею для проекту Panchyshyn, я одразу згадав про цей текст. Додав до нього гру слів про трамваї і час, які ідуть разом, вигадав приспів – і маємо класну сонячну пісню!», – поділився історією створення поезії Бєглов.

Сингл «City»

Відео на пісню «City» зніматиме молодий український художник і режисер Лесь Панчишин, брат Остапа.

Щодо майбутнього гурту Патриція, то його фронтмен запевняє, що команда продовжує функціонувати. А проект Panchyshyn – це те, чого не можна уявити в репертуарі Патриції.

«У затії під назвою Panchyshyn набагато більше мене – такого, яким я сам себе відчуваю, а не такого, за яким стоїть великий гурт. Це дуже особистий проект», – стверджує Остап.

Нагадаємо, єдиний повноформатний альбом Патриції «Лечу» побачив світ у травні 2013 року.

За матеріалами: прес-служби артиста