Фолькнери презентували відеокліп на пісню «Сальвія»

Ідея відзняти виднограй з'явилася у дуету спонтанно під час відвідин Кіпру.
Фолькнери Сальвія відео кліп Folknery Salvia Ярина Квітка Володимир Муляр Марина Гришай
Фото: скриншот з кліпу.

Сьогодні, 11 липня, відбулася прем’єра нового виднограю гурту Фолькнери на сингл «Сальвія».

За словами учасників дуету – Ярини Квітки та Володимира Муляра, – ідея відзняти виднограй з’явилася у них спонтанно під час відвідин Кіпру.

«Ідея відзняти кліп на Кіпрі з’явилась спонтанно. Ми легкі на підйом (та й команда WhiteMovie рroduction теж), тому ми швидко зібрались та полетіли. У аеропорту острова Кіпр взяли авто в оренду та поїхали знімати», – розповідає Володимир.

У прес-службі Фолкнерів повідомляють, що зйомки виднограю тривали п’ять днів. За цей час команда об’їздила весь Кіпр: від Айя-Напи до Пафосу. Перший кадр знімали у каньйоні поблизу Лімасоля, а стрибок у воду – у зовсім іншому кінці країни.

«Це історія чоловіка та жінки, які в один момент зустрічають один одного і разом проходять свій шлях. Між ними виникає енергія, яка перетворюється на творчість, заповнює собою природу і весь світ», – розкриває ідею виднограю його режисер Марина Гришай.

Цікаво, що сама відеоробота сповнена символів.

«У кліпі є символ – зелене світло. Це енергія, яка об’єднує чоловіка та жінку. Вони, як інь і ян, знаходять один одного, перероджуються та, як дві половинки єдиного цілого, вирушають у інший – ідеальний – світ», – додає Ярина Квітка.

Відеокліп на пісню «Сальвія»:

Нагадаємо, офіційна презентація екранізованої композиції відбулася 13 листопада 2017 року.

За матеріалами: прес-служби гурту.