Фолк-рок-гурт Joryj Kłoc виклав у вільний доступ LP «KOZA»

Сьогодні, сьомого січня, львів'яни зробили різдвяний подарунок своїм шанувальникам.

Третій повноформатний альбом гурту Joryj Kłoc «KOZA», офіційний реліз якого відбувся у грудні, з’явився у вільному доступі. Платівка містить тринадцять«первотвірних коляд», з яких одна – народна польська, а усі решта – українські.

За словами музикантів, така кількість треків у альбомів зумовлена тим, що «тринадцять – це була природня кількість місяців у календарному році, який людство вело ще ізпрежди віка».

«Позаяк календарний місяць чітко прив’язувався до фаз отого небесного тіла Місяць, повне коло обертання якого становить біля 27-28 діб. Відтак, оті зайві 2–3 доби на місяць, які ми маємо в теперішньому календарі – в первинному літочисленні набігали ще на один місяць – на тринадцятий!», – пояснили учасники Joryj Kłoc.

Цікаво, що назва нової платівки львівських фолк-рокерів має цілих три пояснення.

«По-перше, коза – вона з рогами, може буцнути! По-друге, в українській традиції що не колядка-щедрівка – так мало не в кожній згадується про козу у текстах! Тож на новій нашій платівці цілих дві таких співанки, де йдеться про зимові чудасії з козою. Оспівували наші пращурі козу не дарма, бо вона віддавна є знаком достатку, затишку, добробуту в оселі! Ось вам і по-третє, чому “KOZA”», – кажуть музиканти.

Прослухати «різдвяний» альбом Joryj Kłoc можна на офіційному Саундклауді ватаги:

Також лонгплей можна завантажити на Бендкемпі колективу, або придбати диск у крамниці «Наш Формат».

Нагадаємо, 24 грудня гурт Kozak System презентував «Різдвяну Баладу».

2 коментарів “Фолк-рок-гурт Joryj Kłoc виклав у вільний доступ LP «KOZA»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *