Фіолет презентували новий сингл до Дня всіх закоханих

Це одна з чи не найбільш автобіографічних пісень гурту.
фіолет-кохана-сингл-2018
Фото: надане прес-службою гурту

До Дня всіх закоханих гурт Фіолет презентував новий сингл «Кохана». Композиція стане частиною майбутньої платівки «Aurora», вихід якої запланований на осінь 2018 року.

За словами учасників колективу, ця пісня присвячена дорозі як символу руху, музиці та коханій людині.

Сергій “Колос” Мартинюк, фронтмен гурту Фіолет: «На відміну від деяких інших текстів, зафіксованих у нотатнику телефона, ці рядки я натхненно накидав від руки на звороті листівки, яка слугувала мені закладкою в книзі ДіБіСі П’єра “Світло згасло в Країні Див”. Мотив, настрій та образи в пісні мені наснилися».

За словами Сергія, «Кохана» для нього — «символічна і багато у чому автобіографічна пісня».

Також Мартинюк, представляючи трек, подякував усім шанувальникам гурту.

«Окрім того, що пісня присвячена нашим рідним, дорозі та музиці, вона і про вас — людей, дякуючи яким, ця історія повсякчас наповнюється розумним сенсом. Зрештою, саме ви на концертах #нірванабудетур переконали мене у доцільності виходу наступною саме цієї пісні», — зізнався музикант.

Додамо, що саундпродюсером треку «Кохана» став Артур Данієлян, а обкладинку синглу створила Юлія Федорович.

Сингл «Кохана»:

Зауважимо, що попередній сингл «П’яні Мости», що також увійде до платівки «Aurora», побачив світ у жовтні минулого року. У цій композиції музиканти зізналися у любові Києву.

Нагадаємо, 19 грудня 2017 року гурт Фіолет несподівано презентував акустичний альбом, що отримав назву «Невидане». До платівки увійшло вісім композицій, шість з яких до того жодного разу не звучали ні на виступах гурту, ні у будь-яких записах. Інші дві – акустична версія треку «Долоні» та переспів відомої української народної пісні «При Долині Кущ Калини».