Фіолет презентували міні-альбом на вірші українських поетів

Платівка має промовисту назву «Навірші» та складається із п'яти композицій.
Фіолет Навірші EP міні-альбом скачати завантажити Сергій Мартинюк
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

Луцький рок-квінтет представив шанувальникам свій новий міні-альбом на слова українських поетів.

«Україна має своїх культових поетів: як з минулого так і з буремного сучасного. Наш новий міні-альбом це і експеримент внутрішній, майже інтимний, і водночас – щирий жест популяризації рідного, крутого і концептуального. Сам звук роботи тяжіє до ambient як такого, з легкими пост-роковими відголосками», – описав новий реліз гурту його лідер Сергій “Колос” Мартинюк.

За словами фронтмена Фіолету, ідея покласти на музику вірші українських поетів зріла у нього декілька років.

«Зокрема, під впливом соціальної мережі ВКонтакте, де за винятком буквально декількох наших поетів, набагато більше поширення у постах серед українських юзерів мають російські автори – Володимир Маяковський, Сергій Єсенін, Йосип Бродський… Культові імена, без сумніву. Але концептуально ми маємо далеко не менш цікавих особистостей у нашій літературі. Так і з’явилася ідея творчого експерименту, який був би і для нас чимось новим і водночас популяризував би українського автора», – розповів наприкінці червня МusicInUA Сергій.

Загалом до нового ЕР Фіолету увійшли музичні композиції на слова Ліни Костенко (вірш «Спини мене…»), Миколи Вінграновського («Вас так ніхто не любить…»), Василя Стуса («Напевне, так і треба»), Дмитра Павличка («Як би я знав, де ти живеш…») та прочитаний вірш Григорія Чубая «У здивуванні знов стою німому…».

Ознайомитись із релізом можна на офіційному Саундклауді гурту:

Також цей міні-альбом викладено для вільного завантаження. Зробити це можна за посиланням.