Фіолет презентували альбом «Пісні Любові На Полі Бою»

Фіолет Пісні Любові На Полі Бою
Фото: надане прес-службою гурту

Робота над матеріалом для третього лонгплею гурту Фіолет стартувала у середині минулого року і тривала до вересня року теперішнього. Запис альбому, його зведення та мастеринг відбувалися в Луцьку під керівництвом Романа Сороки, з яким музиканти неодноразово працювали у своїх попередніх роботах.

«Зайве, мабуть, пояснювати увесь символізм назви альбому – у ній відбилися наші теперішні реалії, усі наші «всупереч», «за» і «проти». «Пісні Любові На Полі Бою» чи не найжиттєствердніша наша робота, наскрізний лейтмотив якої – незламна віра у краще, незалежно від того про що пісня – про стосунки двох, ностальгію за дитинством, героїв нашого часу, пошуки свого «я» під небом цієї планети чи молодість в її осяйних зблисках. «Пісні Любові На Полі Бою» – це роман у піснях, щира особистісна повість буремного сьогодення. Напевне, ще жодного разу в процесі роботи я не проходив такого переосмислення того, що ми робимо: чи не вперше за шість років існування Фіолету рожеві окуляри спали і прийшло кінцеве розуміння того, що ми тільки наближаємося до точки на карті своєї біографії, з якої починається щось серйозне. Хочу подякувати усім людям, які долучилися до роботи над альбомом і тим, хто усі ці роки ходив на наші концерти, підтримував і любив. Все у нас буде добре!», – зазначив лідер та вокаліст гурту Сергій “Колос” Мартинюк.

Окрім уже оприлюднених синглів «Каштани» та «Касети» до платівки потрапило іще 11 композицій та два бонус-треки – «Барбітура» і «Сини». Наразі із лонгплеєм можна ознайомитись на офіційному Саундклауді Фіолету:

Цифрову копію платівки найближчим можна буде придбати через iTunes та Google Play. Також очікується її фізичне втілення на компакт-дисках.

На підтримку лонгплею Фіолет вирушать у всеукраїнський тур. У прес-службі гурту зазначають, що окрім, власне, презентації нових пісень, колектив поділиться із відвідувачами концертів і новим баченням старих композицій.

Графік туру:
13 листопада – Рівне
14 листопада – Вінниця
15 листопада – Одеса
19 листопада – Тернопіль
20 листопада – Чернівці
21 листопада – Івано-Франківськ
22 листопада – Львів
27 листопада – Суми
28 листопада – Полтава
29 листопада – Харків
03 грудня – Луцьк
05 грудня – Київ

Нагадаємо, що спочатку реліз платівки «Пісні Любові На Полі Бою» мав відбутися першого жовтня, на шосту річницю існування гурту.

За матеріалами: прес-служби гурту