Фіолет представили кліп на свіжий сингл «Кохана»

Зйомки виднограю відбулися в Одесі без участі музикантів гурту.
Фіолет Кохана відео кліп Сергій Мартинюк Aurora Варвара Шевчук Віталій Шевчук
Фото: скриншот з кліпу

Сьогодні, першого березня, поп-рок-гурт Фіолет презентував кліп на свій найсвіжіший сингл «Кохана». Виднограй був створений тандемом луцьких кліпмейерів-початківців – Варвари та Віталія Шевчуків.

«Хоча ці люди тільки починають пробувати себе у кліпмейкерстві, але, на мій погляд, мають чудовий смак та естетичне чуття. Мені здалося, що “Кохану”, зважаючи на її настрій, мали екранізувати саме вони.
Тим паче, таку ідею кліпу мої друзі виношували три роки, чекаючи саме тієї пісні і саме того виконавця. Коли я показав режисерам наш новий сингл і сказав, що планую його екранізувати – все склалося, і майже відразу ми усі купили квитки до Одеси», – розповів вокаліст Фіолету Сергій “Колос” Мартинюк.

Повідомляється, що зйомки відео відбувалися на кількох одеських локаціях – на березі зимового моря, у квартирі та у колоритному місцевому дворику.

За словами Мартинюка, коли він розпочав пошук головних героїв для відео, його завалили пропозиціями дуже яскраві та колоритні актори, проте для цієї романтичної короткометражки найкраще підійшла справжня пара закоханих із Луцька. Учасники Фіолету у кадрі не з’являються.

«Кліп “Кохана” – це маленький фільм-емоція, певною мірою інтимний духом і подачею, де музиканти були б дещо зайвими», – зазначив Колос.

Виднограй «Кохана»:

Нагадаємо, екранізована композиція стала третім синглом після минулорічних аудіотворів «Романтика» та «П’яні Мости», які увійдуть до наступного студійника рок-квартету. Платівка матиме назву «Aurora» та побачить світ цієї осені.

За матеріалами: прес-служби гурту