Фіолет оприлюднили сингл «Каштани»

Композиція увійде до майбутнього, третього, альбому луцького колективу.

За інформацією прес-служби Фіолету, поява синглу знаменувала собою новий етап існування гурту, пов’язаний з роботою над записом та виданням наступного студійника.

Перший сингл з поки що неназваного лонгплею витриманий у традиційному для гурту звучанні. Накопичення та зведення пісні відбувалося під керівництво Романа Сороки, з яким музиканти вже мали досвід співпраці в процесі творення альбому «Rock’N’Love» та ЕР «Атоми Щастя».

«Матеріал до нового альбому ми розпочали створювати ще в році минулому. Для дебютного синглу записали дві пісні, але зупинилися на «Каштанах». З першого прослуховування може здатися, що це чергова історія про стосунки двох, але якщо копнути глибше (і хочеться вірити, що слухач це відчує!), то між рядками пісні бринить глибока віра у якісні зміни навколо, з якими асоціюється весна. Вже декілька років як ми живемо в стані концентрованої напруги, проте я певен – кожна чорна смуга закінчується. На зміну їй приходить світло змін. Важливо знайти у собі потрібну кількість любові і терпіння цих змін дочекатися», – поділився своїми відчуттями лідер та вокаліст Фіолету Сергій “Колос” Мартинюк.

Сингл «Каштани»:

Першими почути нову роботу Фіолету матимуть змогу відвідувачі столичного концерту. Захід відбудеться сьогодні, 13 травня, у клубі «Sentrum». Далі музиканти завітають до Харкова, Полтави, Вінниці, Івано-Франківська, Чернівців та завершать міні-тур виступом у Львові.

Дати концертів гурту Фіолет:
13 травня – Київ
14 травня – Харків
15 травня – Полтава
16 травня – Вінниця
21 травня – Івано-Франківськ
22 травня – Чернівці
24 травня – Львів

Зазначимо, що під час туру команди буде організовано збір книг українських авторів для вояків, які перебувають на реабілітації в медичних закладах. Акція проводиться спільно із організацією «Правова допомога учасникам АТО». Книги можна приносити безпосередньо на концерти гурту.

За матеріалами: прес-служби гурту