Фіолет без попередження випустили новий сингл «Тиша»

Волиняни називають його «чи не найсумнішою піснею у доробку гурту».
fiolet-syngl-tysha-kolos-sergij-martynyuk
Фото: надане прес-службою гурту

Сьогодні, десятого січня, луцька рок-п’ятірка неочікувано представила свій новий сингл «Тиша».

За словами фронтмена Фіолету Сергія “Колоса” Мартинюка, на створення композиції його надихнув спіритичний сеанс і знайомство із таємничою дівчинкою Віолеттою.

«”Тиша” творилася у напрочуд неспокійні передноворічні дні минулого року. Розвинута до повноцінної пісні, піано-замальовка створювалася три години, трохи більше – записувалася. На одному диханні. Чи не найсумніша пісня в історії Фіолету – написана в Києві, записана у Луцьку. Створена під враженням спонтанного спіритичного сеансу і знайомства з таємничою дівчинкою Віолеттою, котра нашептала мені на вухо декілька химерних історій. Бережіть рідних, поки вони з нами», – зазначив лідер Фіолету.

Сингл викладено для прослуховування на офіційному Саундклауді рокерів:

Зазначимо, що це перший новий матеріал колективу з часу випуску їхнього жовтневого міні-альбому «True Love». Також «Тиша» стала наступним після минулорічного синглу «Одеса» «позаальбомним» релізом колективу.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року побачив світ дебютний сингл сайд-проекту учасників Фіолету Kolos & Brothers «Пісня Щастя».

За матеріалами: прес-служби гурту

Один коментар “Фіолет без попередження випустили новий сингл «Тиша»

  1. Яка чарівна “Тиша” у хлопців! Такий чудо-вальс, така світла мінорність всього змісту, вся атмосфера якась романтично неземна. І, звичайно, аранжування розкішне. Переслуховую щодня десятки разів. Радіо “Голос столиці” зараз щодня пізно ввечері розпочинає “Тишею” музичну годину
    Тарас, м. Київ

Comments are closed.