Фіолет анонсували новий сингл «Найкращий Друг»

Реліз композиції відбудеться за тиждень, але її ексклюзивна презентація – вже цього четверга.

Гурт Фіолет, який віднедавна знову перетворився з квартета на квінтет, анонсував скорий вихід нового синглу «Найкращий Друг».

Музиканти називають цю композицію «дуже важливою».

«Уже рівно за тиждень на усіх ресурсах ми презентуємо довгоочікуваний сингл “Найкращий Друг”. Це дуже важливий для нас трек, тому ми сподіваємося, ви сповна відчуєте увесь спектр емоцій, які ми у нього вклали», – говорять «фіолетові».

Цікаво, що ексклюзивна презентація пісні відбудеться трохи раніше – цього четверга у програмі «Впершеслухання» на Країна ФМ. А у п’ятницю, 22 червня, фронтмен гурту Сергій Мартинюк завітає на «Джем ФМ», де розкаже «багато цікавого про створення треку та поділиться останніми новинами із життя Фіолету».

Також музиканти оприлюднили обкладинку синглу, яку створив Юрій Шевченко.

Фіолет Найкращий Друг cover

Нагадаємо, попереднім релізом гурту стала пісня «Кохана», яка була представлена онлайн 12 лютого. А 28 лютого Фіолет оприлюднили відеокліп на цю композицію.

Зазначимо, екранізована аудіоробота стала третім синглом після минулорічних аудіотворів «Романтика» та «П’яні Мости», які увійдуть до наступного студійника рок-п’ятірки. Платівка матиме назву «Aurora» та побачить світ цієї осені.