Фестиваль «Woodstoсk Ukraine 2017» оголосив перших хедлайнерів

Цьогоріч дійство пройде з 11 по 13 серпня на території аеродрому «Цунів» на Львівщині.

Команда Woodstoсk Ukraine назвала імена перших колективів, які зіграють на головній сцені цьогорічного фестивалю.

Серед гуртів, які вийдуть на Велику сцену – столичні альтернативщики DETACH, а також «рок-вар’яте» з Івано-Франківська КораЛЛі.

Компанію українським командам складуть італійський електро-поп-рок-гурт Le Basour, польські колективи CHORZY і Godbite, а також пост-панки із Білорусі Akute. І це, за словами організаторів, «лише початок».

За найсвіжішими новинами фестивалю можна слідкувати на офіційній сторінці Woodstoсk Ukraine у соціальній мережі Facebook.

Зазначимо, що «Woodstoсk Ukraine 2017» відбудеться 11–13 серпня на території аеропорту «Цунів», поблизу міста Городок у Львівській області. Окрім музичної частини на відвідувачів чекають: сейшени, майстер-класи, театральні постановки, автограф-сесії, чайні церемоній, хатха-йога, дегустації вегетаріанської їжі, змагання на байдарках та багато іншого.

«Woodstoсk Ukraine – то є літній фестиваль, що проходить на великій території українських просторів просто неба. У цей час змінюємо улюблене домашнє ліжко на шалені ночі серед музики, наметів та вогнища», – кажуть організатори заходу.

Метою фестивалю є «згуртування мешканців різних частин нашої країни за мир, розвиток благодійного волонтерського руху в Україні, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, а також розвиток масової музичної культури».

«Це наше посланням миру, любові, відкритості і культурного самовираження», – додають організатори.

До речі, стоун-рокери Somali Yacht Club представлятимуть українську музику на одному із найбільших фестивалів Чехії – Metronome Festival Prague.