Familia Perkalaba готують до виходу новий альбом

Платівку було записано високо в горах у старій гуцульській хаті.
familia-perkalaba-daraba-albom-novyj-albom-grycja-rd
Фото: із офіційної спільноти формації у ВКонтакте

Гурт Familia Perkalaba, що є прямим музичним «нащадком» групи Перкалаба, анонсував вихід нового альбому.

«Новий альбом Оркестру Радості і Щастя Familia Perkalaba “Daraba” записано у жовтні високо у горах у старій гуцульській хаті. Цей експеримент група влаштувала уже вдруге, перед тим записавши ЕР “Argelujah” в урочищі під Говерлою. Метою цього експерименту було максимальне вивільнення творчої і фізичної енергії, що є у традиції культури perkalaba», – повідомили учасники музичної формації.

Повідомляється, що лонгплей міститиме 12 композицій та має бути представлений напередодні католицького Різдва – 24 грудня.

«12 треків є доказом наповненості світлом, радістю і щастям артистів. Цією емоцією музиканти діляться зі світом уже не перший раз, а постійно. Ця постійність є свідоцтвом майстерності і близькості до того неба і гір де і робилась ця музика. Попускаймося! Набуваймося! Покаймося! Класичні мантри Оркестру,які стали тими мотто, що чує світ уже 18 років. Культовий Оркестр Радості і Щастя знов піднімається із глибин на поверхню! І це є радісною новиною такого складного року», – пишномовно описують майбутній реліз його творці.

Графічно-ілюстративне оформлення альбому «Daraba» зробила Grycja Rd.

Обкладинка платівки:

familia-perkalaba-daraba-albom-novyj-albom-grycja-rd-cover

Зазначимо, платівка «Daraba» стане першим повноформатним релізом Familia Perkalaba – реінкарнації гурту Перкалаба після виходу із її складу кілька років тому вокаліста Андрія “Федота” Федотова і бас-гітариста Яреми Стецика.