The Erised запрошують на безкоштовну презентацію дебютного альбому

Захід відбудеться у день релізу платівки «Room 414».

З нагоди випуску дебютного лонгплею, столичний квінтет The Erised готує своїм київським прихильникам сюрприз – безкоштовний концерт. Захід відбудеться у день релізу платівки «Room 414» – третього червня – на новому столичному майданчику Roof (вул. Січових Стрільців 37-41, 9-й поверх).

«Через рік плідної роботи The Erised готові представити те, чого від них так чекають їхні шанувальники – дебютний альбом “Room 414”. Вже вранці третього червня платівка і нове live video групи будуть презентовані у мережі… а увечері, спеціально для своїх київських фанів, гурт зіграє концерт на даху у центрі Києва», – зазначено у описі до заходу.

Повідомляється, що потрапити на концертну презентацію лонгплею The Erised можна буде безкоштовно.

«Унікальність виступу на Roof ще і в тому, що вхід на концерт буде безкоштовним для усіх відвідувачів. Це своєрідний подарунок від концертного майданчика жителям міста. Адже однією із цілей, які ставить перед собою Roof, є популяризація по-справжньому свіжої і цікавої музики…», – зазначають у прес-службі концертного майданчика.

Нагадаємо, до дебютної платівки The Erised увійде 14 композицій. Серед них і уже відомі прихильникам за попереднім EP та синглом The Erised пісні «Pray», «It’s Over», «In My Car» і «Take Me». Щоправда, кожен із цих аудіотворів матиме «альбомне» аранжування.

На підтримку лонгплею The Erised устигли презентувати відеовізуалізацію нової пісні «Liar»: