Epolets представили сингл «Я Хочу Бути З Тобою»

Пісня була спродюсована клавішником гурту Океан Ельзи Мілошем Єлічем.

Одеський рок-квартет Epolets представив перший сингл зі свого майбутнього, четвертого, альбому, над яким працює разом із Мілошем Єлічем. Пісня має назву «Я Хочу Бути З Тобою» та була представлена онлайн учора, 22 листопада.

«Це пісня про любов, не про “назавжди і навіки”, а про пристрасть, яка захоплює тебе, коли ти програєш у карти останнє, що у тебе є і додаєш ще. Вона непередбачувана, як будь-яка поїздка по Східній Африці і раптова, як удар по голові уночі у підворітті», – напрочуд образно коментує нове аудіотворіння фронтмен групи Павло Варениця.

За словами саундпродюсера нового синглу Epolets, кожна зі сторін творчого процесу зробила рівнозначний унесок у створення «Я Хочу Бути З Тобою».

«Коли я тільки взявся до роботи, у мене було багато ідей: 50% із них ми використали, інші – були ідеї Epolets, свіжіші і правильні. У цьому і є принадність такої музики, коли багато музикантів працюють над створенням пісні. Зі свого боку я можу сказати, що залишився дуже задоволений роботою і точно поставлю [цю пісню] собі в плейлист», – каже Мілош Єліч.

Сингл «Я Хочу Бути З Тобою» викладено для прослуховування на Саундклауді Epolets:

Реліз лонгплею, частиною якого буде оприлюднена учора пісня, відбудеться наступного року.