Epolets анонсували концертну презентацію нового альбому та тур на його підтримку

Першими наживо почути нові пісні одеситів зможуть їхні столичні прихильники.
Epolets Культ квитки тур Павло Варениця
Фото: з офіційної спільноти гурту у facebook / © Дмитро Коміссаренко

Рокери Epolets анонсували концертну презентацію свого нового альбому. Третя у студійній дискографії квартету платівка називатиметься «Культ» та буде наживо представлена 26 лютого під час концерту у київському клубі «Atlas». Офіційний же реліз лонгплею відбудеться за три дні до цього – 23 лютого.

«Зараз вони [Epolets] завершують роботу над новою платівкою і збирають валізи у всеукраїнський тур. Реліз альбому відбудеться 23 лютого. А наживо нові пісні першими почують у столиці – 26 лютого в клубі «Atlas», – повідомили у прес-службі гурту.

Менеджмент колективу також натякає, що музиканти не полишили експерименти зі звучанням, результатом яких став презентований у листопаді сингл «Залиш Мене»:

«Ми здобуваємо новий досвід, отримуємо нові знання. Так чи інакше змінюється наше життя, та з нами залишається наша спільна справа. Для нас музика – це наш культ.
Альбом «Культ» – це неподільна частина нашої творчості – її продовження. Ми хотіли зробити його максимально живим. Назва ховає у собі ще один смисл! Не буду приховувати, я мрію про те, щоб цей альбом став культовим», – розповів про платівку та її назву лідер Epolets Павло Варениця.

Після столичної презентації «Культу» квартет відправиться знайомити із новими піснями своїх прихильників з інших міст. Наразі концертний графік Epolets на цей рік виглядає так:

Квитки ж на київську презентацію альбому коштують від 100 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, попередній альбом Epolets «Dogma» потрапив до 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

За матеріалами: прес-служби гурту