Електронщики Morphom презентували дебютний лонгплей

Morphom Kind Of Music Роман Черенов
Фото: надане прес-службою гурту

Столичний електронний дует представив свій дебютний повноформатний реліз. Платівка отримала дещо претензійну назву «Kind Of Music» та містить 11 композицій.

«Загалом, музика в альбомі є певним винаходом. І цей винахід, у свою чергу – якийсь особливий вид музики. Ми ніби натякаємо на те, що Morphom – це вам не черговий артист, а “kind of music”!», – обгрунтовує вибір титулу для релізу засновник проекту Роман Черенов.

У записі вокальних партій для «Kind Of Music» взяли участь Олександр Звєрєв, Мар’яна Головко та Антон Шитель. Робота над платівкою зайняла рівно рік.

«Досить приємно займатися у житті тим, що виходить найкраще. Це був час, витрачений з великим задоволенням», – зазначають учасники Morphom.

Вихід альбому «Kind Of Music» також став історичною подією і для київського музичного продакшену Baker Street Sound Studio. Саме випуском дебютної платівки Morphom розпочалась діяльність нового музичного лейблу – «Baker Street Sound».

«Спочатку ми планували, щоб альбом вийшов на лейблі з гучною назвою – це піднімало нашу самооцінку. Але потроху спілкуючись з різними лейблами, розумієш механіку, як це працює. Звичайно, допомога відомого лейблу – жирний плюс у долі будь-якого артиста. Але на цьому етапі ми вирішили випуститись самі. У нас відмінна команда, велика студія, [ми] не перший рік ми працюємо як Baker Street Sound Studio і спільними зусиллями створюємо багато музики. Так чому б не зробити лейбл?..», – коментують своє рішення про заснування лейблу учасники Morphom.

Ознайомитись із альбомом «Kind Of Music» можна на офіційному Саундклауді гурту:

Цифрову копію влатівки можна придбати в магазині iTunes.

Зазначимо, своє існування проект Morphom веде з осені 2014 року. Його засновником є український музикант і продюсер Роман Черенов, також відомий як композитор студії «Baker Street Sound Studio». До нинішнього складу колективу також входить барабанщик В’ячеслав Охрименко.

Нагадаємо, минулого квітня Morphom презентували свій перший офіційний кліп «100 Днів»:

За матеріалами: прес-служби гурту