Електронний дует Sweet Mountains представив «домашній» демо-альбом

Платівка була натхненна творчістю американської поетеси Емілі Дікінсон.
Sweet Mountains альбом Home Recordings 16
Ілюстрація: надана музикантами

Український електронний дует Sweet Mountains випустив дебютний альбом «Home Recordings ’16».

За словами учасників колективу, платівка із 12 треків, не є офіційною, а радше – демо-релізом.

Слава Дядюн, учасник Sweet Mountains: «Ідея запису альбому з’явилась ще взимку 2015-го. Писали матеріал у домашніх умовах. Усе, чим ми були споряджені – це портативний ручний рекордер Zoom H1 і мій комп’ютер. І лише для кількох треків ми записали студійний вокал».

Цікаво, що над платівкою аранжувальник Слава Дядюн та вокалістка Юлія “Джулс” Джула працювали дистанційно, перебуваючи у різних містах (в Кременчуці та в Києві відповідно).

«70% композицій альбому написано на вірші видатної американської поетеси XIX сторіччя Емілі Дікінсон, шанувальницею творчості якої є Юля. Ідея у тому, аби дати віршам нове сучасне звучання. Витягти їх з ХІХ сторіччя – у ХХІ, трансформувати крізь призму власного світовідчуття, вклоняючись перед величчю і геніальністю цієї неймовірної поетеси і екстраординарної особистості», – пояснив у коментарі для MusicInUA Дядюн.

За його словами, Sweet Mountains планують експериментувати й надалі, «не закриваючи себе тегами якогось жанру чи стилю». Наразі ж музиканти працюють над живою програмою та новим матеріалом, а також шукають спонсора «для втілення цікавих творчих ідей у життя».

Прослухати демо-альбом «Home Recordings ’16» можна на офіційному Саундклауді гурту:

Також цей реліз доступний на Бендкемпі дуету, де його можна придбати, підтримавши музикантів фінансово.