Електрофолк-гурт Ptakha представив анімаційну історію про мавку

Львівсько-лондонський квартет презентував дебютний кліп.
Ptakha Рута-мята video кліп Simran Phull
Фото: скриншот із кліпу

Дівочий електрофолк-колектив презентував дебютний відеокліп. Для екранізації було обрано перший офіційний сингл квартету «Рута-м’ята». Режисером міфічної історії стала лондонська аніматорка Simran Phull.

«Я вхопилася за шанс співпрацювати. Для мене вкрай важливо творити щось сучасне та вартісне. Крім того, естетика Ptakha була дуже спокусливою», – розповіла авторка відео.

Робота над анімацією тривала впродовж кількох місяців. Ідею кліпу спільно розробляли учасниці гурту Ptakha та Simran Phull.

«Ціную креативну свободу, яку дали мені дівчата. Увесь процес був для мене захопливою подорожжю. Я дізналась багато про Ptakha, а також про українську культуру та фольклор», – розповіла режисерка.

У прес-службі квартету повідомляють, що анімація кліпу складається з 2D шарів у 3D середовищі. Це дозволило аніматорці експеремнтувати з глибиною, камерами, світлом та спецефектами.

«Історія кліпу розповідає про дівчину, що живе сама, та чекає на коханого. З розвитком сюжету стає зрозуміло, що дівчина насправді є мавкою – міфічною лісовою істотою, яка за легендою заманює хлопців», – йдеться у прес-релізі до кліпу.

Офіційне відео до пісні «Рута-м’ята»:

Нагадаємо, учасниці колективу Ptakha працюють дистанційно, оскільки живуть у різних містах – Львові та Лондоні. Вживу дівчата бачаться лише раз на три місяці, а більша частина роботи над композиціями відбувається по інтернету.

За матеріалами: прес-служби гурту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *