Електро-гараж тріо Dead Boys Girlfriend призупиняє творчу діяльність

Рок-хулігани Dead Boys Girlfriend беруть творчий тайм-аут. Про це в офіційній спільноті колективу у Фейсбук повідомив фронтмен тріо Руслан “RUSS” Колесніков.

«Групі Dead Boys Girlfriend виповнилося п’ять років. Це уже досить серйозний вік для будь-якої музичної формації і хороший привід, щоб підвести підсумки.
П’ять років тому ми з’явилися як дует двох сильно питущих, але амбітних розп*здяїв (у той час окрім Руслана у складі гурту також значився Нікіта Будаш, пізніше до них приєднався Станіслав Гуренко – прим. ред.). Потім ми подорослішали, кинули пити і робити дурниці, стали більш серйозними, обросли живими інструментами, цілком сформувалися як індивідуальний повноцінний [музичний] організм», – зазначив музикант.

За його словами, причиною «замороження» діяльности Dead Boys Girlfriend є невідповідність віддачі публіки та витрачених на творчість ресурсів.

«Враховуючи те, що ми ніколи не йшли у фарватері модних течій, не бажали вписуватися у будь-які рамки і уникали будь-якого мейнстріму, наше зростання і рівень з часом зовсім перестав відповідати тому фідбек який ми отримували. У зв’язку з цим нами було прийнято рішення відправити групу у безстрокову творчу відпустку», – написав Руслан.

Утім, музиканти лишаються відкритими для цікавих пропозицій в рамках Dead Boys Girlfriend та продовжать творити у сольних проектах.

«З цього моменту кожен з учасників буде самостійно реалізовувати свої ідеї, проекти і амбіції. Обіцяємо час від часу радувати всіх наших друзів і шанувальників новими релізами як в рамках DBG так і сольно. Так само ми не виключаємо можливості якихось ексклюзивних концертів, якщо будуть надходити цікаві пропозиції», – підсумував Колесніков.

Нагадаємо, за роки творчої активності колектив устиг випустити два повноформатних альбоми, останній з яких побачив світ навесні цього року та був випущений на рожевому вінілі компанією «Aby Sho Music».