Джамала записала саундтрек до гучного фільму про Голодомор

А вже наступного тижня відбудеться презентація цієї пісні та виднограю на неї.

Українська співачка Джамала створила пісню для нового фільму польської режисерки Аґнєшки Голланд «Ціна правди».

«Маємо дуже круту новину, якою просто зараз поділимося з вами!
Джамалі запропонували записати саундтрек до нового фільму відомої польської режисерки Агнєшки Ґолланд “Ціна правди”, який вже незабаром виходить на широкі екрани нашої країни. І от нещодавно ми зняли кліп на цю пісню.
Отож, не пропустіть: вже наступного тижня відбудеться реліз не тільки нової пісні, а й відео!», – повідомили у прес-службі співачки.

Історичний трилер «Ціна правди”» розповідає реальну історію про вельського журналіста Гарета Джонса, який повідомив світові страшну правду про Голодомор.

«У 1933 році вельський репортер Гарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на “радянську утопію”, яка не має нічого спільного з реальністю. І Гарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману “Колгосп тварин” Джорджа Орвелла», – йдеться у описі до фільму, який виходить у широкий прокат 28 листопада.

Україномовний трейлер фільму «Ціна правди»:

Прем’єра композиції, яка також має назву «Ціна Правди», відбудеться 22 листопада.

Додамо, що пісні Джамали не вперше стають саундтреками до фільмів. Найвідоміші з них – «Ти Любов Моя» (OST «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»), «Обещание» (OST «Моя бабуся Фані Каплан»), «Чому Квіти Мають Очі» (OST «Поводир») та інші.