Джамала випустила третій альбом «Подих»

За її словами, це найбільш різнопланова та особиста платівка з усіх, що вона коли-небудь записувала.
Jamala Джамала Подих
Фото: надане прес-службою співачки

Загалом до складу лонгплею потрапило 12 композицій, враховуючи випущені раніше три сингли – «Очима», «Шлях Додому» та «Подих». Також реліз містить дві дуетні пісні – «Більше» (за участі проекту Morphom) та «Drifting Apart» (у колаборації із гуртом The Erised).

«Подих» – це альбом про стосунки, любов і розставання. Можна сказати, що це мій особистий щоденник, який я вела останній рік. Те, про що я ніколи не розповім в інтерв’ю, правда про особисте життя, відверто викладена у піснях. Головний меседж цієї платівки – пізнай себе, прийди до себе через любов, розлуку, самотність. А якщо раптом ви зневірилися у любові, «Подих» вам лікар прописав. Саме вам я адресую свою заяву: я вірю в любов!», – так описала свою третю номерну студійну платівку співачка.

За її словами, новий лонгплей вірізняється неабияким стилістичним розмаїттям.

«Музичний стиль цього альбому – groovy feelings. Це коли в одному флаконі змішали ритм-енд-блюз, драм-енд-бейс, даунтемпо, соул, електроніку і фанк, а в кінці додали есенцію з найсильніших почуттів. На цій платівці я набагато більше, ніж на усіх попередніх, впливала на те, як вона звучатиме у підсумку. Щастя, закоханість, самотність – усе дало свої фарби і відтінки. Enjoy!», – зазначила Джамала.

Ознайомитись із лонгплеєм можна на офіційному Саундклауду співачки:

Також цифрову версію платівки можна придбати в онлайн-крамницях iTunes та Google Play.

На підтримку нового альбому Джамала анонсувала осінній тур, впродовж якого виступить у 14 містах України.

Турне розпочнеться 29 жовтня концертом у Вінниці й завершиться п’ятого грудня виступом Джамали у київському «Жовтневому палаці». Розклад туру нижче:

Jamala Шлях додому турне афіша

За матеріалами: прес-служби співачки