Джамала оприлюднила сингл «Шлях Додому»

Композицію приурочено до 71-ї річниці депортації кримських татар з території Криму.
Джамала Jamala сингл Шлях Додому Artınnı Unutma
Фото: надане прес-службою співачки

Сьогодні, 18 травня, у світ вийшла нова пісня Джамали «Шлях Додому». Автором музики традиційно виступила сама співачка. Оприлюднена композиція стала другим синглом з нового альбому Джамали, реліз якого запланований на осінь 2015 року.

Джамала, співачка: «Чи часто ви говорите з батьками про своє коріння? Про те, звідки ви? Хто ви? Про свій шлях, призначення на цій землі? У моїй родині ми багато говорили на ці теми, про те, що ж таке Батьківщина, де твій дім. Будинок – це місце, де ти народився або де поховані твої предки?

Тато і бабуся розповідали мені про складне повернення кримських татар на Батьківщину. І пісня «Шлях Додому» («Artıñnı Unutma») – це продовження розмови з моїм батьком (у пісні він фігурує як «baba» – батько кримськотатарською). Коли я їхала з батьківського дому на навчання, проводжаючи, він завжди мені казав: «Artıñnı Unutma», – так говорять тим, хто йде з дому, щоб пам’ятали, що у них є будинок, не затримувалися. А у кінці додавав: «Özüñe baq» – бережи себе і починай з себе.

Часто батьки, проводжаючи нас, говорять такі слова. Тому що вони знають, що на нашому шляху зустрічаються розчарування, образи і безліч перепон. Це пісня-сповідь. Я присвячую її всім, хто шукає свій шлях додому! Будинок – це місце, де тебе люблять і чекають, і не завжди це місце позначене штампом в паспорті».

Сингл «Шлях Додому»:

Нову композицію, а також попередній сингл співачки – «Очима» – можна буде почути наживо 19 червня під час її столичного концерту у клубі «Atlas». Програма заходу буде побудована на композиціях міні-альбому «Дякую» (2014) та на матеріалі з майбутнього лонгплею. Повідомляється, що на столичному концерті у клубі «Atlas» кілька пісень будуть виконані уперше.

Джамала, співачка: «Для моїх шанувальників не є секретом, що нині я активно працюю над четвертим альбомом (насправді, це буде третій студійний лонгплей виконавиці – прим. ред.). Півтора місяці тому ми уже випустили перший сингл з нього – «Очима». На підході дуже особиста композиція «Шлях Додому». А ще я написала пісні на вірші Ліни Костенко та Марини Цвєтаєвої. І збираюся усе це презентувати публіці 19 червня. Це ще далеко не увесь матеріал, але слухачі, які прийдуть цього вечора в «Atlas», першими почують нові пісні».

Вартість квитків на столичний концерт Джамали кскладає від 190 до 700 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

За матеріалами: прес-служби співачки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *