Дивіться новий кліп гурту AtmAsfera «На Глибині»

Ця відеоробота» найкращим чином візуалізує усю творчість колективу».
AtmAsfera На Глибині відео кліп Міхаіл Пузюрін Mantra Diving
Фото: скриншот із кліпу

У понеділок, шостого березня, відбулася прем’єра офіційного відео львів’ян AtmAsfera на їхній торішній сингл «На Глибині».

«У цьому житті усе змінюється так швидко, що не устигаєш збагнути цих змін. Ми ніби спостерігаємо через вікно десь усередині себе, як життя проноситься повз нас. І з’являється природне бажання затриматись хоч на мить, заплющити очі й зануритись у інший світ», – пояснюють ідею нової роботи учасники гурту.

Режисером кліпу став Міхаіл Пузюрін, а самі зйомки відео проходили у Норвегії під час «Mantra Diving» туру AtmAsfera у листопаді 2016 року та в Україні – у січні поточного року.

«Нам здалося що пейзажі Норвегії будуть дуже пасувати до цієї пісні, адже у ній йдеться про певний стан людини, яка відчуває безмежність і багатогранність цього світу і яка бачить і відчуває, що цей світ не єдиний, а існує ще внутрішній світ кожного з нас, а ще світ, до якого ми всі прагнемо і за яким тужимо, часто навіть не усвідомлюючи причини цієї туги.
Нордична краса і стриманість допомагали зануритись в себе. Перебуваючи в Норвегії, ми постійно відчували ці дивовижні стани», – розповіли музиканти.

Відеокліп «На Глибині»:

Щодо найближчих планів AtmAsfera, то наразі колектив готується до великого сольного концерту, який відбудеться 26 березня у львівському клубі Picaso. Окрім цього, також стало відомо про намір колективу випустити упродовж цього року новий студійний альбом. Попередній лонгплей львів’ян «Internal» побачив світ у далекому 2012 році.

За матеріалами: прес-служби гурту