Дивіться лірик-відео на концептуальний трек Fontaliza

Для своєї нової роботи хлопці запозичили ідею у The Rolling Stones.
фонталіза 4 20 лірик відео
Фото: скриншот з відео

Гурт Fontaliza презентував лірик-відео на пісню «4.20». Цей трек є найконцептуальнішою піснею з найсвіжішого альбому горлівської рок-команди.

Павло Холошев, фронтмен Fontaliza: «”4.20″ – це пісня, що характеризується перевагою форми над змістом. У процесі роботи над альбомом, цей трек виявився останнім. Тому ідей для написання тексту не залишилося зовсім. Ми колись читали історію The Rolling Stones, які вичерпавши всі творчі сили для написання пісень, склали текст з газетних заголовків. Ми вирішили взяти приклад наших старших братів. Вирушили до найближчого супермаркету, набрали новинних газет і стали шукати найбільш помітні й абсурдні на наш погляд заголовки».

Павло вважає, що з цією піснею його гурту «хоч трохи вдалося наблизитися до концепції створення справжнього мистецтва – коли ти створюєш щось, граючись».

Лірик-відео «4.20»:

Нагадаємо, що четвертий студійний альбом «Фірмові Рухи» побачив світ у жовтні цього року. На дві пісні з платівки – «Повільний Рок-н-Ролл» і «Тварина» – було знято й опубліковано відеокліпи.

За матеріалами: Top Media Communication