Дивіться кліп на дебютний сингл столичного дуету Брудні «Сонце Зайде»

У колективі описують його як «історію про поліцейського із подвійними життєвими стандартами».
brudni-sontse-zajde-klip-danylo-chumak-taras-golubkov-nataliya-galych-vitalij-telezin
Фото: стоп-кадр із кліпу

Київський гараж-рок/блюз-рок-гурт Брудні презентував відеокліп на свій перший сингл «Сонце Зайде». Його режисером став товариш учасників дуету Тарас Голубков.

«Це історія про поліцейського, який утілює образ чоловіка із подвійними життєвими стандартами. З одного боку, він спокійний і строгий сім’янин, з іншого – аморальний любитель нічних пригод», – розповідає ідею відео засновник колективу Данило Чумак.

За його словами, «увесь процес тривав довго та потребував надзусиль на кожному етапі підготовки і зйомок».

«Наприклад, пошук поліцейської машини, м’ягко кажучи, виявився нелегким завданням. Режисер зробив усе можливе, але таки знайшов її. Добре, що хоч форма була.
Пощастило і з самим “поліцейським”, який радо погодився випробувати свої акторські здібності. У реальному житті – це простий хлопець Алекс, родом із Парижа – військовий журналіст, ентузіаст і колишній актор паризького театру. Його європейська стриманість, терпимість і водночас сміливість забезпечили спокійну реалізацію такої відвертої ідеї», – зауважив Данило.

Відеокліп «Сонце Зайде»:

Цікаво, що лише за тиждень після оприлюднення дебютний ролик переглянули більше 11 тисяч разів. Це наразі є дуже пристойним результатом для поки що маловідомого гурту.

Зазначимо, що гурту Брудні веде свою історію із квітня 2015 року. Окрім Данила (бас-гітара, гітара) до його складу також входить барабанщиця Наталя Галич. На сьогодні у творчому активі дуету один оприлюднений і екранізований сингл, який було записано Віталієм Телезіним на «Студії 211».

«Я давно мріяв створити гурт саме у такому складі, але не міг знайти ударника який качав би зі мною, тому ми довго шукались. Я, напевно, усі спільноти у соцмережах перебрав для пошуку; понаписував і побачився із сотнею людей. І, як би парадоксально не було, Наталю зустрів випадково», – розповів MusicInUA Данило.

Нагадаємо, минулого тижня свій дебютний кліп презентував гурт The Erised.