Дивіться «епічний» кліп Один В Каное на пісню «У Мене Немає Дому»

Львівський інді-колектив вражає своїм дебютним виднограєм.
Один В Кано У Мене Немає Дому відео кліп Ірина Швайдак Володимир Власенко
Фото: скриншот з кліпу.

Сьогодні, 14 січня, відбулася презентація першого у дев’ятирічній історії Один В Каное офіційного кліпу. Для екранізації колектив обрав композицію «У Мене Немає Дому».

«Задумка кліпу полягає в тому, що хлопчик через непорозуміння з батьками вирішує піти з дому. Дорогою він зустрічає своїх уявних друзів, з якими мандрує місцями, сповненими дитячих фантазій. Місцями, де реальність тісно переплітається з видумкою, а минуле – з майбутнім. Та, виявляється, що навіть в уявних друзів є свій дім, куди їм час повертатись. І, врешті-решт, їхня подорож – це замкнуте коло, яке знову приводить хлопчика до знайомого дому. У кліпі багато архетипів, трактувань та можливих фіналів. Усе, як нам подобається», – прокоментувала виданню LiRoom появу виднограю фронтвумен гурту Ірина Швайдак.

Режисером епічного виднограю став Володимир Власенко.

«Коли я вперше почув цю пісню, я був у дорозі – їхав нічним рейсом до селища, де я виріс. Мій батько помер, і тепер мені було потрібно продати будинок, що простоював порожнім вже довгий час.
Згадуючи моменти із дитинства, я натрапив на лайв-версію треку “У Мене Немає Дому”. Вона була такою проникливою і близькою до моїх думок, що я одразу почав шукати ідеї для візуального втілення цієї пісні. Містична атмосфера нічної подорожі, думки про мій власний дім і трек на повторі створили у моїй уяві історію. Я одразу написав гурту у Фейсбуці і запропонував своє бачення кліпу. На моє щастя, вони погодилися, і тепер я дуже радий показати широкому загалу результат нашої спільної роботи», – повідав історію ідеї для кліпу режисер.

Відеокліп «У Мене Немає Дому»:

Зазначимо, що екранізована пісня стала другим після «Ікони (Шістдесятникам)» синглом з майбутнього альбому Один В Каное.

Разом з новим виднограєм львів’яни оголосили весняний тур, з деталями якого можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, другий за рахунком альбом Один В Каное мав побачити світ ще минулого року, проте музиканти вирішили перенести його реліз через «невідповідність» готового результату до своїх очікувань.