Дивіться «антитерористичне» лірик-відео киян IGNEA

Ролик виконано у сюрреалістичному стилі із відсиланням до робіт Сальвадора Далі.
IGNEA Seytanu Akbar лірик-відео Євген Житнюк The Sign Of Faith
Фото: стоп-кадр із відео

Столичний метал-гурт IGNEA презентував лірик-відео на пісню «Şeytanu Akbar», що увійде до нового альбому «The Sign Of Faith».

Музиканти наголошують, що цим роликом вони апелюють до усього світу із анти-терористичним закликом, а сама пісня, незважаючи на її провокаційну назву, несе ідею миру.

Євген Житнюк, клавішник гурту, а також автор тексту «Şeytanu Akbar»: «Немає жодного виправдання убивствам людей, чи то на ґрунті режиму, віри чи моральних принципів. У пісні ми напряму піднімаємо тему ісламістського тероризму як соціальну чуму XXI сторіччя, що забирає тисячі людських життів. Проте, сказані нами речі стосуються кожної людини на цій планеті, незважаючи на її віросповідання».

Лірик-відео «Şeytanu Akbar»:

У таборі колективу плвідомляють, що екранізована пісня відкриватиме новий альбом, реліз якого заплановано на 16 лютого. Сам лонгплей складатиметься із десяти композицій.

«Це різноманітні пісні із чистим та емоційним вокалом, сучасним звучанням та автентичними близькосхідними мелодіями, властивими для жанру oriental metal, а також симфонічними елементами та аранжуваннями», – описують майбутню платівку учасники IGNEA.

Трек-лист альбому «The Sign Of Faith»:
01. Şeytanu Akbar
02. Alexandria
03. Petrichor
04. Theatre Of Denial
05. Jahi
06. Halves Rupture
07. Last Chosen by You
08. Alga
09. How I Hate the Night
10. Leviathan (Ultra Sheriff cover)

Наразі колектив готується до концертної презентації платівки а також до виступів на українських та зарубіжних фестивалях.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року IGNEA представили свій дебютний «Alga».

За матеріалами: прес-служби гурту

Один коментар “Дивіться «антитерористичне» лірик-відео киян IGNEA

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *