Дует My Sweet Satellite представив сингл із пропущеними словами

Свій новий твір музиканти називають «піснею про підліткове перебільшене сприйняття любовних переживань».
My Sweet Satellite One Last Thing Олександр Надемський Alex Nademski Олександр Леонов
Фото: надане прес-службою гурту

Київський дует My Sweet Satellite, що працює на перетені жанрів рок-музики та електроніки, днями випустив новий англомовний сингл «One Last Thing». Цікавою родзинкою пісні є навмисно пропущені слова.

«Це не через незнання граматики англійської мови – у нас із цим усе добре… У певних місцях слова не проспівані, але вони маються на увазі – це робить сенс треку неоднозначним», – коментує свіжу аудіороботу свого гурту фронтмен My Sweet Satellite Олександр Надемський, відомий також як діджей Alex Nademski.

Ще одним «ребусом» пісні є прихована назва українського міста, назвавши яке можна отримати від музикантів пляшку віскі.

«Далеко не всі знають, що підключена електрогітара може ловити радіо, працюючи як антена. Під час запису гітарних партій “One Last Thing” музиканти теж “зловили радіо”, проте навмисно не вирізали цей фон. Першому, хто правильно розслухає у кінці треку назву міста та напише музикантам у їхніх соцмережах правильну відповідь, вони обіцяють презентувати пляшку віскі», – зазначають у прес-службі дуету.

До речі, гітарну партію у пісні записав Олександр Леонов, відомий як гітарист LAUD, Ілларії та Євгена Хмари.

Сингл «One Last Thing» можна купити в Google Play та iTunes:

Зазначимо, гурт My Sweet Satellite було засновано у 2014 році. У творчому доробку колективу EP «Colorgirl» (2015), альбом «Balance» (2016) та кілька синглів.

За матеріалами: прес-служби гурту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *