Дует Ptakh_Jung випустив дебютний міні-альбом «Black Period»

Платівка містить чотири композиції, які, за словами музикантів, «народилися на перехресті мистецтв».
Ptakh_Jung Black Period Антон Дегтярьов Володимир Бабушкін скачати купити слухати VJ Reinish
Фото: надане прес-службою гурту / © Kostyantyn Strilec.

Учора, 22 жовтня, побачив світ дебютний міні-альбом неординарного столичного дуету Ptakh_Jung.

За словами клавішника колективу Антона Дегтярьова та гітариста Володимира Бабушкіна, три з чотирьох представлених на релізі треків народилися на перехресті мистецтв.

«Заголовний трек альбому – “Black Period” – ми написали спеціально для однойменної виставки художника Олекси Манна. На треки “Object” та “Monika” нас надихнули фільми польської режисерки Пауліни Скібінської», – розповідають музиканти.

Щодо назви платівки, то музиканти пояснюють її так:

«Після того як стався великий вибух, нескінченна кількість найдрібніших частинок матерії розлетілася у космічній порожнечі. Жодна з цих частинок не мала шансу перетнутися з іншою, бо всі рухалися з однаковою швидкістю в одному напрямку. Цей рух міг тривати вічно, якби не чорні діри.
Гравітація чорних дір почала засмоктувати в себе частинки всесвіту. Під її впливом частинки міняли траєкторію руху і зіштовхувалися. Таким чином з них утворилися перші атоми, із яких зародилося життя. Проміжок часу, відколи частинки під впливом чорних дір почали складатися в атоми – до моменту, коли життя згине в чорних дірах, ми назвали “Чорний період”», – говорять митці.

Ознайомитись із релізом можна на Саундкладі та Бендкемпі дуету.

Також реліз доступний в Google Play, iTunes та Deezer.

Концертна презентація платівки відбудеться десятого листопада у столичному клубі «Closer». Дійство буде супроводжуватись візуальноми шоу від київської мисткині VJ Reinish.

Зазначимо, дует Ptakh_Jung існує з 2016 року. Його учасники Антон Дегтярьов (клавішні) та Володимир Бабушкін (електрогітара) визначають свій стиль як пост класику та електронний імпресіонізм. Окрім концертної діяльності Ptakh_Jung пишуть музику для кіно, театру та арт-перформенсів.

За матеріалами: прес-служби гурту.