Друга Ріка

26.12.2015. Друга Ріка, Київ, Atlas
Київ
19:00
вул. Артема, 37-41
(067) 155-2255
facebook.com/Atlas

Гурт Друга Ріка зіграє у столиці незвичайний концерт: музиканти запропонували фанам самим визначити пісні, які звучатимуть цього вечора зі сцени клубу «Atlas».

«Друзі, ми знаємо, що кожен з вас унікальний. І кому, як не вам, обирати які пісні мають пролунати під час нашого осіннього концерту у Києві? Пропонуємо маленьку авантюру – спробувати спільними зусиллями скласти ідеальний сет-ліст! За посиланням ми зібрали перелік пісень, включаючи ті, які Друга Ріка не грала уже дуже довго. З нього вам потрібно обрати 20 композицій, які ви хотіли б почути на концерті 26 листопада. Треки, що наберуть максимальну кількість голосів, і стануть основою концерту!», – написали на початку вересня рокери у спільнотах гурту у соціальних мережах.

Вартість квитків на захід (залежно від місця розташування) складає 190, 400, 450, 500 та 600 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, що у квітні гурт Друга Ріка презентував відеокліп на пісню «Париж (Дай Мені Вогню)»:

Зазначимо, у серпні вийшов матеріал про перші відеокліпи вітчизняних артистів, де з-поміж інших своїми спогадами про перепетії знімального процесу поділилися і учасники Другої Ріки.