DROFA присвятив новий виднограй усім мрійникам

Зйомки відео проходили у залі першого в Україні панорамного кінотеатру.
drofa олег дрофа believer
Фото: скриншот з відео

Столичний проект DROFA презентував кліп на титульну композицію зі свого нового міні-альбому «Believer». До аранжування треку також долучився Роман Черенов, відомий як Morphom.

Олег Дрофа, лідер проекту: «Я почав писати пісні років у 14, як тільки розібрався, як їх записувати. Спочатку на диктофон, потім уже на комп’ютер.
Пісня “Believer” нагадує мені про моє дитинство, коли я мріяв бути, як Марті Макфлай та мандрувати у часі на літаючому Делоріані. У кліпі ми хотіли передати саме цей стан – коли ти молодий і так сильно мрієш, що взагалі не бачиш ніяких кордонів та перешкод».

Зйомки відео відбувалися у залі першого в історії України панорамного кінотеатру Кінопанорама. Атмосфера виднограю навіює ностальгію про культуру і часи 1980-х: формат зображення, костюми та сама локація. Перші ж кадри запуску плівкового кінопроектора допомагав знімати найстарший кіномеханік у Києві – 80-річний Володимир Мак.

Альона Стулій, режисер кліпу: «Зйомки припали на той період, коли Space X запускали в космос свою ракету Falcon Heavy. Для нас це було символічно, бо по суті кліп як раз про таких «ілонів масків» – впертих, амбіційних людей, які незважаючи на думку загалу все одно успішно реалізують свої мрії».

Відеокліп «Believer»:

Додамо, що у вересні 2017 року DROFA презентував відеоряд на пісню «LSTPD».

Перед цим Олег відзняв виднограй на пісню «Янголи»:

Усі вищезгадані треки увійшли до міньйону «Believer», реліз якого відбувся 22 березня. Платівку можна придбати у онлайн-магазині Google Play.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *