The Doox присвятили пісню весні

Столичні фолк-рокери презентували нову пісню «Три Користі Радості».
The Doox Три Користі Радості Максим Бережняк Юлія Маляренко

Сьогодні, першого березня, столичний фолк-рок-гурт The Doox презентував нову пісню «Три Користі Радості», яку присвятив весні.

«Існували вірування  та обряди, які налаштовували  саму природу на швидкий прихід весни, неминучість її перемоги над зимою і на активну участь людини, її волі, слова і діла, у сприянні цьому.
У цій роботі гурт традиційно супроводжує власний саунд українськими народними інструментами та незмінними, колоритними, голосами мультиінструменталіста Максима Бережняка та вокалістки Юлії Маляренко», – зазначають у прес-службі колективу.

За словами музикантів, свіжооприлюднена композиція «несе у собі те ж саме сонце, від якого зацвітають рослини, пробуджуються птахи, грають риби, запалюються коханням молоді серця».

«Ми бажаємо кожній людині відчути у душі теплоту гарячого сонця і вічно-квітучу весну, які протягом всього життя заряджатимуть лише на позитивні дії!», – прокоментували появу пісні учасники The Doox.

Сингл «Три Користі Радості»:

Зазначимо, що свіжопрезентована композиція стала першим аудіотвором столичного фолк-рок-гурту з часу появи їхнього синглу «Барвінком», який було офіційно презентовано наприкінці минулорічного листопада.