Дніпряни Zagreb презентували кліп на сингл «Poison»

Екранізована композиція стала першою ластівкою з майбутнього лонгплею команди.
Zagreb - Poison - кліп
Фото: стоп-кадр із відео

Інді-рокери Zagreb представили новий трек «Poison», який увійде до дебютної повноформатної платівки колективу.

Цікаво, що разом із аудіотвором музиканти презентували і відеокліп на нього. Автором ідеї і режисером виднограю став Павло Волик.

Дмитро Онікієнко, ударник гурту Zagreb: «Нам пощастило зустріти талановитого режисера, з яким ми багато у чому зійшлися у поглядах на сучасне кліпотворення. Павло Волик запропонував нам зробити відео з умовою, що ми дамо йому повну свободу: від задуму до постпродакшену. Для нас це був унікальний і хвилюючий досвід, ми до останнього моменту не знали, яким вийде результат, а на зйомках усе виглядало досить дивно: білі халати, шприци, багато світла і цей дим скрізь…».

За словами митця, рішення про екранізацію саме цього треку було прийняте тому, що його «складніше було б сприймати без візуальних образів».

«Справа в тому, що на наших концертах він завжди заходив “на ура”, а відгуки після прослуховування запису у друзів були однозначними. Тобто, “Poison” хотілося піднести по-особливому», – пояснив Дмитро.

Відеокліп «Poison»:

Додамо, що реліз нового альбому Zagreb відбудеться уже у березні. Тоді дніпряни вирушать і у тур на підтримку студійника, назву якого музиканти поки що тримають у таємниці.

Нагадаємо, навесні минулого року гурт Zagreb випустив свій перший міні-альбом «Betrays Before Explore», із лід-синглом з якого можна ознайомитись нижче.