Дебютний повноформатник чернівецьких рокерів The Part Of Friend

Хлопці повідали історію життя окремого героя, який хоче почати все з нуля, «забуває про минуле і вперто рухається за своїми маяками».
The Part Of Friend – В чужих морях 2018
Фото: надане учасниками гурту

Хард-рок-команда The Part Of Friend випустила концептуальний альбом «В Чужих Морях». Цікаво, що робоча назва лонгплею з самого початку була «Морський», і цей характер, кажуть хлопці, відчувається протягом усіх тридцяти хвилин звучання релізу.

«Герой після важкого періоду в житті, втрат близьких людей і низки особистих невдач, нарешті знаходить для себе новий шлях і влаштовується працювати на корабель, щоб вирушити у море і почати нове життя. Все, що відбувається з ним у морі, – це нові тріумфи та перемоги, негаразди, шторми і навіть смерть. Це розповідь про рух через перешкоди, переживання, пов’язані з цим та висновки, які кожен робить особисто для себе», – коментують альбом учасники The Part Of Friend.

Платівка, робота над якою проходила на київській BrokenBricks Studios, створювалась більше двох років. До неї увійшли як пісні, написані ще на початку існування гурту («Пристані», «Імена»), так і зовсім нові треки.

Прослухати лонгплей «В Чужих Морях» можна на офіційному Саундклауді The Part Of Friend:

Нагадаємо, що 19 листопада відбулася прем’єра нового синглу фронтмена чернівецького гурту Monopolia Льоші Маркеса.