Cosmopolis презентували кліп «Роботы»

Екранізована композиція увійде до другого студійного альбому киян.
Cosmopolis Роботы відеокліп
Стоп-кадр з кліпу

Як повідомили MusicInUA у прес-службі Cosmopolis, текст та музика композиції є результатом творчих імпровізацій учасників колективу.

«Роботы – це музична буфонада. Ми вирішили поекспериментувати та поєднати електронне звучання із живими інструментами. А при створенні тексту пісні ми надихалися поезією абсурду. Результат вийшов неочікуваний», – розповів продюсер гурту Віталій Докаленко.

У колективі наголошують, що презентація відеороботи не дарма відбулася напередодні травневих свят. Адже для монтажу кліпу були використані архівні матеріали травнених парадів з радянських часів.

«Це відео – спроба з боку показати, що відбувається з людьми, коли вони йдуть строєм та піддаються масовій істерії і пропаганді. У нас усіх є гарний приклад з минулого, коли масово раділи ідеології, не знали достатку, доносили один на одного, зате звеличували [Комуністичну] партію. Тепер це все – виток історії. Цим кліпом хочеться достукатися до наших друзів та знайомих, що сьогодні, як ніколи, важливо думати власною головою, вчитися не ходити в ідеологічному строю та намагатися відокремлювати зерна від лушпиння», – пояснили ідею кліпу музиканти.

Відеокліп «Роботы»:

«Фанатизм у будь-якому вигляді небезпечний для здоров’я! Іронічний настрій кліпу – це згадка про те, що не варто занадто серйозно сприймати речі та вдаватисяи до крайнощів», – зазначають музиканти гурту Cosmopolis.

Нагадаємо, що у лютому Cosmopolis поділилися першою піснею з майбутнього студійника, яка отримала назву «Птица»:

За матеріалами: прес-служби гурту