Чумацький Шлях представили кліп-жахливчик на пісню «Хап»

За словами музикантів, для екранізації вони обрали саме цю композицію, оскільки вона «не створювала ніяких рамок при написані сюжетної лінії».
Чумацький Шлях (CH.SH) Хап відео кліп Ілля Сопілчар Sopilchar Video
Фото: скриншот з кліпу

Учора, другого листопада, фолк-рокери Чумацький Шлях (CH.SH) представили кліп на пісню «Хап». Екранізована композиція стала частиною другого альбому хмельничан «Самурай», який побачив світ у 2015 році.

«Для нас найголовнішою метою у створені відео є передача емоцій, які мають доповнити зміст самої пісні за допомогою візуального сприйняття. Ми обрали композицію “Хап”, саме через те, що вона не створювала нам ніяких рамок при написані сюжетної лінії, а текст пісні, навпаки, наштовхував на цікаві ідеї та експерименти», – пояснюють свій вибір музиканти.

Операторську роботу та монтаж кліпу виконав Ілля Сопілчар (Sopilchar Video), з яким Чумацький Шлях уже працювали над офіційними відо до пісень «Не Буди» та «Алфавіт». Режисерами ж виднограю стали самі учасники гурту.

«Ми самі стали режисерами свого кліпу і вже з самого початку розуміли, який результат нам потрібен. Щоб поєднати драйв музики та зміст тексту, ми вирішили створити декілька сюжетних ліній, які постійно переплітаються», – говорять фолк-рокери.

Відеокліп «Хап»:

Нагадаємо, наприкінці жовтня столичний електро-фолк-колектив GG ГуляйГород екранізував композицію «Гаївка», у записі якої взяв участь бруклінський хіп-хоп-виконавець King Kwa Zulu.

За матеріалами: прес-служби гурту