Cepasa виклав свій третій альбом для онлайн-прослуховування

Комерційний реліз платівки «Noises» відбудеться четвертого квітня.
Cepasa Noises Павло Ленченко Atlas купити квитки Олександр Давиденко Антон Мігунов
Фото: надане прес-службою музиканта

Сьогодні, 28 березня, Павло Ленченко виклав у мережу третій студійник свого проекту Cepasa. Платівка містить 11 композицій, враховуючи і випущені раніше у якості синглів «Comeback» та «Always Beautiful».

У прес-службі музиканта повідомляють, що під час роботи над «Noises» він повністю змінив підхід до створення музики.

«Цього разу все було інакше: нові синтезатори, інший софт, змінився сам робочий процес. Загалом, на оновлення студії музикант витратив майже півроку», – сказано у прес-релізі, що супроводжує вихід платівки.

Великою мірою на звучання альбому також вплинули жива гітара Олександра Давиденка та бас Антона Мігунова.

«Cepasa вміло жонглює прийомами і навіть стилями, вільно змінюючи темп і настрій композицій: від ейфорійної близької до клубної “Addicted” до містичного етно-блюзу “Always Beautiful”; від інтимного неосоула “Davai” (перший сингл російською мовою) до восьмидесятницької “Loveloop” із ангельськими бекамі у дусі Артура Расселла», – сказано в описі до платівки.

Ознайомитись із альбомом можна на офіційному Саундклауді артиста:

Окрім цифрового формату лонгплей також знайде своє втілення на компакт-дисках та вінілових платівках. На останніх «Noises» побачить світ у травні.

Концертна презентації «Noises» відбудеться 31 березня у столичному клубі Atlas. Вартість квитків на неї складає 200, 350 та 500 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

За матеріалами: прес-служби артиста