Бумбокс пишуть новий альбом на знаменитій французькій студії

Учасники рок-ватаги поділилися фотографіями з La Fabrique, де кипить робота над «Таємним Кодом».
андрій хливнюк бумбокс новий альбом франція 2018
Фото: надане прес-службою гурту

Бумбокс працюють над своїм новим повноформатником «Таємний Код» на знаменитій французькій студії La Fabrique у Сен-Ремі-де-Прованс.

Під керівництвом знаного саундпродюсера Ерве Ле Гуйла (Hervé Le Guil), який співпрацював з Foals, Morrissey, Nick Cave, Radiohead і Rammstein, український колектив записав кілька треків, які поки не мають офіційних назв. Але відомо, що в одній з пісень з дозволу Саші Кольцової буде використано фрагмент пісні «Ангела Як Я» із репертуару гурту Крихiтка.

Андрій Хливнюк, фронтмен гурту Бумбокс: «Я ніколи не записувався в студіях, які накопичують матеріал з урахуванням накопичення холів. Тобто тут на кожному кроці стоять мікрофони – у кімнатах, на сходах, всюди. Коли ти граєш, вони записують все, навіть найменші відгомони звуку. І весь цей шум йде в запис. Це дуже незвично, але як звучить запис! Сподіваюся, скоро ви зможете оцінити результат. Зараз ми працюємо над двома піснями і сподіваємося до від’їзду закінчити третю. Але в альбомі не може бути трьох пісень або чотирьох пісень. Так що думаю, ми ще повернемося в La Fabrique».

Бумбокс на студії La Fabrique у Сен-Ремі-де-Прованс:

Нагадаємо,  раніше Хливнюк поділився деякими подробицями майбутнього лонгплею. Зокрема артист сказав, що не оприлюднить дати релізу студійника доти, доки не матиме матеріалу на руках.

Додамо, що до платівки «Таємний Код» стовідсотково увійде спільна композиція гуртів Бумбокс і The Gitas «Тримай Мене», що була представлена влітку.

За матеріалами: прес-служби гурту