Бумбокс презентували відео до пісні «Выход»

Прем'єра кліпу Выход гурту Бумбокс
Фото: кадр з кліпу

Режисером кліпу стала Анна Копилова, більш відома в літературних колах України як продюсер та куратор кількох проектів видавництва «Основи». Зйомки ролика для Бумбоксу стали для неї другим досвідом у якості режисера. Раніше Анна відзняла кліп гурту O.Torvald «Это Все».

Анна Копилова про кліп «Выход»: «Мені здається, це кліп про ностальгію за самим собі у дитинстві. Процес йшов дуже легко, ми закінчили всі зйомки раніше [запланованого] терміну. Хлопці – молодці, дуже круто зіграли».

Композиція «Выход» стала першою новою роботою гурту Бумбокс з часу виходу їхнього шостого альбому «Термінал Б» та першим синглом з його наступника.

Андрій Хливнюк про кліп «Выход»: «Ми знімали кліп у двох локаціях. Перша – це спортзал, де Бумбокс грають пісню. У другій локації в кадрі знищують іграшки – солдатиків, БТР та «Катюшу». Для чого ми це робимо? Ми намагаємося таким чином сказати «До побачення!» своєму радянському дитинству».

Відеокліп:

Пісню «Выход» записано на київській студії «Бобина». З часу її оприлюднення 15 листопада минулого року й до сьогодні вона була прослухана на SoundCloud більше 62 000 разів.