Бумбокс показали «сором’язливу» версію «Голого Короля»

Головними героями відео стали актори Belarus Free Theatre, місто Київ і його жителі.
голий король кліп бумбокс 2017 друга версія
Фото: скриншот з кліпу

Восьмого серпня о 20:00 гурт Бумбокс представив другу версію кліпу на пісню «Голий Король». Виднограй отримав умовну назву «Сором в музеї».

«Дебош у супермаркеті, бійка за участю курки-гриль, об’їдання іноземців на Хрещатику, плаття з секс-шопу, станція метро “Золоті ворота”, перетворена на тронну залу, сором в Національному Художньому Музеї – це просто не може бути офіційним кліпом. Але це правда», – коментують відео у прес-службі колективу.

Цікаво, що фронтмен формації Андрій Хливнюк засперечався із продюсером гурту Олексієм Согомоновим на предмет того, яка із версій кліпу набере більше переглядів (Хливнюк за першу, Согомонов – за другу, створену у співпраці із Belarus Free Theatre).

Олексій Согомонов, продюсер гурту Бумбокс: «Якщо у першій версії кліпу режисер, сім операторів, три звукорежисера і публіка сконцентрували свою увагу на музикантах, то у другій версії головними героями стали Belarus Free Theatre, місто Київ і його жителі».

Кліп «Голий Король» (Сором в музеї):

Нагадаємо, що перша версія кліпу на пісню «Голий Король» (з умовною назвою «На килимах») побачила світ сьогодні о 10:00.

Додамо, що екранізована пісня стала другим синглом із майбутнього міні-альбому Бумбоксу «Голий Король», реліз якого має відбутися до кінця поточного місяця.

Раніше, у березні цього року, гурт представив сингл «Колишня» та кліп на нього.

За матеріалами: прес-служби гурту