Бумбокс оприлюднили кліп «Люди»

Нову відеороботу гурту можна назвати і кліпом, і лірик-відео.
Бумбокс Люди video кліп Евеліна Яцеленко Андрій Хливнюк Денис Дужник
Фото: стоп-кадр із кліпу

Сьогодні, 22 грудня, відбулася прем’єра нового кліпу гурту Бумбокс на сингл «Люди».

У прес-службі колективу зазначають, що промо-ролик до пісні можна вважати і повноцівнним відеокліпом, і лірик-відео.

«Кліп Бумбокса «Люди» при бажанні можна назвати і лірик-відео, і кліпом. Від лірик-відео в ньому нічого зайвого – художник і дизайнер Евеліна Яцеленко протягом пісні пише слідом за Андрієм Хливнюком слова пісні червоною і чорною фарбами. Від «великого» кліпу є той самий нерв – все, що написано не може бути виправлено, і ти невідривно, протягом п’яти хвилин стежиш за рукою з маркером», – зазначено у прес-релізі до відео.

Режисером ролика став Денис Дужник, відомий за live-відео Бумбоксу «Злива» та кліпом O.Torvald «Все З Початку».

Відеокліп «Люди»:

Нагадаємо, офіційна прем’єра екранізованого синглу відбулася 17 грудня. Новинка стала першою аудіороботою, в якій колектив грає у новому складі – до знайомої всім «п’ятірки» додалися клавіші талановитого піаніста Павла Литвиненко, який приєднався до групи близько року тому. Сам сингл можна придбати в онлайн-крамницях Google Play та iTunes.

Композиція «Люди» є уже третьою новою піснею Бумбоксу після треків «Выход» та «Злива» і стане частиною майбутнього максі-синглу. Його вихід відбудеться навесні наступного року.

На підтримку релізу Бумбокс зіграють великий концерт у київському Палаці Спорту. Захід відбудеться другого квітня, квитки на нього можна придбати за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту