Бумбокс і The Gitas презентували кліп на спільний сингл «Тримай Мене»

Зйомки виднограю відбувалися відразу у трьох країнах – Україні, Італії та США.
бумбокс the gitas тримай мене кліп 2018
Фото: скриншот з відео

Сьогодні, п’ятого липня, відбулась презентація відеокліпу на спільний сингл Бумбоксу та The Gitas «Тримай Мене».

Саша Чемеров, фронтмен The Gitas: «Дуже цікава була ситуація, Льоша (Олексій Согомонов – продюсер гурту Бумбокс. – Прим. ред.) та Андрій (Андрій Хливнюк – лідер гурту Бумбокс. – Прим. ред.) розказали їдею, як знімати на GoPro – одна камера тут, одна там. Я все думав, як це зробити, не було часу, лишалося три дні, та я зробив. Я бачив до цього кадри хлопців – і зробив. І те, що вийшло!»

За словами музиканта, вони «просто їхали та співали, просто жили піснею».

«Мені особисто дуже сподобалось те, що вийшло. Скажу більше, мені це сподобалось більше, ніж дуже велика кількість кліпів, знятих раніше, особисто моїх, і знятих більш професійно. Тому що тут вдалося сфокусуватися і вхопити реальну емоцію. Це не ігрове відео, не постановочне», – поділився Хливнюк.

Зйомки виднограю відбувалися відразу у трьох країнах – Україні, Італії (в Неаполі, Помпеях і по дорозі в покинуте місто Крако) та США (в різних частинах Каліфорнії).

«Фактично на двох різних континентах ми зняли відео на одну пісню, і це кайф. І це ще одна, інша сторона, розуміння цієї пісні, тому що світ маленький – нам здається, що він велетенський, але він дуже малий, – і це якраз про “Тримай Мене” – тримайся, знайди себе у цьому світі, це дуже важливо», – підсумував лідер Бумбоксу.

Відеокліп «Тримай Мене»:

Перше спільне виконання нової пісні заплановане під час сету Бумбокс на фестивалі Atlas Weekend уже сьомого липня.

Нагадаємо, оригінальна версія синглу «Тримай Мене» була презентована 21 червня.

Один коментар “Бумбокс і The Gitas презентували кліп на спільний сингл «Тримай Мене»

Comments are closed.