Британці назвали альбом дуету Zapaska найкращим «пострадянським» релізом 2016 року

Інді-поп-гурт з Кам'янця-Подільського очолив рейтинг онлайн-видання Overblown Webzine.

Іще один британський музичний ресурс відзначив платівки українських колективів у своїх підсумках року. Цього разу мова йде про онлайн-видання Overblown Webzine, укладачі рейтингу якого обрали десять найкращих музичних релізів колективів із країн колишнього соцтабору.

Відзначимо, що українців у цьому рейтингу найбільше – відразу чотири команди удостоїлися потрапляння до десятки найкращих. Інші шість місць розділили між собою артисти із Росії (три релізи), Естонії (два релізи) та Білорусі (один реліз).

З-поміж українських релізів укладачі Overblown Webzine відмітили минулорічні релізи Zapaska, Океану Ельзи, Ummagma та ONUKA.

«Незважаючи на жанрову відмінність, ми вважаємо, що усі ці артисти хочуть для себе і для своїх країн одного – рухатися уперед, щоб позбутися [привидів] минулого, йти своїм власним шляхом, і робити це із честю та гідністю», – аргументували появу цього рейтингу на присвяченому здебільшого британській музиці ресурсу його укладачі.

Загалом рейтинг «Найкращих пострадянських релізів 2016» за версією Overblown Webzine вигладає так:

1. Zapaska – «Pomalu»
2. Океан Ельзи – «Без Меж»
3. Ummagma – «Winter Tale» та «Frequency»
4. ONUKA – «Vidlik»
5. Sounds Of Sputnik – «New Born»
6. Pinkshinyultrablast – «Grandfeathered»
7. Gnoomes – «Ngan!»
8. Super Besse – «636108*»
9. She Bit Her Lip – «Viiv»
10. Pia Fraus – «AutumnWinds».

Нагадаємо, наприкінці грудня 2016 року британський музичний інтернет-журнал Louder Than War склав рейтинг найкращих українських «контркультурних» релізів 2016 року.

За матеріалами: overblown.co.uk

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *