Bahroma презентували кліп «На Глубине»

Bahroma На Глубине кліп Анна Копилова
Стоп-кадр з кліпу

Над створенням ролика працювала режисер Анна Копилова, яка раніше знімала кліпи для Pianoбоя («Горя Чуть Слышно»), Бумбоксу («Выход») та O.Torvald («Это Все»). Робота над роликом проходила на трьох київських локаціях – іподромі, в парку Слави і поряд із тепловою електростанцією. Головні ролі у кліпі виконали танцюристи творчого об’єднання Apache Сrew, відомі за своєю нещодавньою співпрацею із Джамалою над відео до пісні «Заплуталась».

Анна Копилова, режисер: «Найскладнішим під час створенні цього кліпу було дочекатися, коли ж закінчиться дощ, який раптово пішов у знімальний день. Але потім ми вирішили, що з дощем навіть крутіше і далі все було легко і круто. Я дуже люблю працювати із людьми, які мені довіряють – це про Bahroma. У процесі роботи у Роми було лише одне прохання з монтажу, я вважаю – це успіх!».

Екранізована композиція стала частиною нещодавно випущеного гуртом Bahroma міні-альбому «ИПИ».

Роман Бахарєв, фронтмен Bahroma: «Мені відразу сподобався сценарій, запропонований Анею. Я не став малювати в голові власний сюжет, а просто вирішив цілком довіритися режисерові. До того ж, як шанувальника мінімалізму, мене підкупило те, що за Аніним задумом, відео мало стати чорно-білим. Гадаю, це було правильне рішення. Кліп дійсно вийшов дуже красивим і сильним. Разом з героями переживаєш почуття і емоції, надрив і біль відносин! Після перегляду залишається тиша… ».

Відеокліп на пісню «На Глубине»:

Зазначимо, що найближчим часом Bahroma виступить у Львові та Хмельницькому, де наживо познайомить слухачів із новими піснями.

За матеріалами: прес-служби гурту