ARLETT та Jerry Heil презентували спільний сингл «Електрична Зима»

Реліз композиції відбувся учора, 12 грудня.

Гурт ARLETT (на фото) презентував новий трек у незвичному для себе електронному звучанні. Сингл «Електрична Зима» записано у дуеті із київською співачкою та популярною відеоблогеркою Jerry Heil, яка раніше виконала композицію Джамали «1944» а капела.

Олександр Коломієць, фронтмен гурту ARLETT: «У сучасному світі усе дуже швидко змінюється та завжди не вистачає часу. Я радий, що ми із Jerry Heil так спонтанно зустрілись і записали цю пісню. Довкола нас мільйони людей і важливо знайти близьких по духу саме тобі. Пошук нового триває, навіть коли навколо – “електрична зима”».

За словами учасників білоцерківського колективу, їхня нова пісня про «пошук кохання, дружби або самого себе».

Jerry Heil, співачка: «Одразу, як тільки почула цю пісню, погодилася стати її частинкою. Вона одна із тих, що кожним словом і ноткою чіпляють у тобі почуття, про існування яких, можливо, і не здогадувався. Думаю, Саша [Коломієцm] може пишатися, що йому вдалося створити це маленьке трихвилинне диво».

Додамо, що запис треку здійснювався на столичній студії Art-Brilliance, зведення ж було довірено Ярославу Вильчику («ФДР Мюзік»).

Прослухати результат колаборації ARLETT та Jerry Heil можна на офіційному Саундклауді гурту:

Нагадаємо, навесні гурт ARLETT випустив дебютний одноіменний альбом.