Антитіла представили кліп на пісню «Одинак»

Головну роль у відео виконав відомий актор Олексій Горбунов.
antytila-odynak-video-klip-taras-topolya-viktor-pryduvalov-oleksij-gorbunov
Фото: стоп-кадр із кліпу

Гурт Антитіла екранізував свою нову аудіороботу «Одинак», яка стала стаундтреком до однойменного телесеріалу. Головна роль у кліпі дісталась відомому акторові Олексію Горбунову, який постав у образі кілера.

Тарас Тополя, фронтмен гурту Антитіла: «Відео “Одинак” – особливе. Зйомкам сприяла дуже серйозна продюсерська і організаційна робота, з безліччю рутинних і часом здавалося неможливих для виконання завдань. Але уся ця підготовка на тотальному овердрайві стала основою для іншого процесу – абсолютно підсвідомого. Усі зйомки проходили інтуїтивно, без розумового аналізу. Уся команда просто рухалася уперед і кожну наступну секунду усе складалося правильно. Енергія відео настільки сильна, що його можна дивитися навіть із закритими очима і все одно усе відчути».

За словами режисера-постановника Віктора Придувалова, підготовка і зйомки кліпу пройшли на одному диханні.

«У цій пісні склалися мої звички, мої принципи і мої правила, які були здобуті роками практики. Полягає це у тому – якщо я з першого прослуховування бачу кліп цілком: я зобов’язаний це зробити і донести те, що я побачив – без розуміння, без осмислення, а саме так, як побачив. “Одинак” – пісня прорив, відповідно і кліп буде проривом. У професійному плані для мене самого ця робота свого роду виклик. Ступінь складності досить висока, особливо у монтажі. Уже багато років у наших [українських] кліпах не було такого амбітного сценарію і можливості його реалізувати», – розповів Придувалов.

Відеокліп «Одинак»:

Нагадаємо, попередній кліп гурту Антитіла на «експериментальний» сингл «Танцюй» побачив світ на початку вересня.

Учора, 22 листопада, поп-рокери повідомили про випуск наступника минулорічного альбому «Все Красиво». Лонгплей, що отримав назву «Сонце», побачить світ уже цього грудня. Вихід платівки буде підтримано масштабним всеукраїнським туром.

Зазначимо, що днями було оприлюднено відеокліп гурту Пісні Наших Днів «Ghita», режисером якого також є Віктор Придувалов.