Антитіла показали кліп на нову пісню «Вірила»

Екранізовану композицію музиканти називають «присягою жінці».
Антитіла Вірила відео кліп HELLO тур концерти купити квитки Тарас Тополя Сергій Вусик Юрій Алєксєєнко
Фото: скриншот з кліпу.

Сьогодні, 29 гурт Антитіла офіційно презентував нову пісню «Вірила» разом із кліпом на неї.

Повідомляється, що зйомки виднограю відбувалися в Україні та Португалії – поблизу Лісабона, а також у селищі Кабесейраш-ді-Башту, що біля Фафе.

«Одна з локацій сюжету, яка привертає увагу, це кам’яний дім Casa do Penedo, або “Будинок Флінстоунів”. Він входить до топ-10 найнеординарніших споруд світу. Його унікальність полягає в тому, що будинок має вигляд скелі та стоїть на вершині пустельного пагорба. Кількома стінами для дому служать величезні валуни.
В Україні були відзняті сцени у столярній майстерні. Художник-декоратор Віктор Бучковський спеціально створив цю локацію для зйомок кліпу», – розповідають у прес-службі гурту.

За словами музикантів, пісня «Вірила» – це чоловіча присвята жінці.

«Це одна з найбільш чоловічих пісень в репертуарі групи Антитіла. Це звернення від нас, музикантів, чоловіків, до своїх дружин. Це звернення від нас, як синів, до своїх мам і це звернення до всього жіноцтва України з одним простим посилом: ми, чоловіки, здатні на неймовірні речі – долати перешкоди, здатні підійматися з колін і йти вперед і звернути гори, якщо ми знаємо, що поруч йде жінка яка вірить в нас. І цей меседж стосується, я впевнений, не лише музикантів гурту Антитіла, а й, власне, усіх чоловіків країни», – розповідає про композицію фронтмен гурту Тарас Тополя.

Режисерами кліпу стали Сергій Вусик, Юрій Алєксєєнко та Тарас Тополя.

Виднограй «Вірила»:

Нагадаємо, екранізована пісня увійде у шостий альбом групи Антитіла «HELLO». На його підтримку цього року колектив відправиться у стадіонний тур. Наразі підтверджені концерти групи у Львові, Харкові, Полтаві, Одесі та Києві. Квитки можна придбати за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту.