Андрухович і Karbido презентують музично-літературний проект

Польські музиканти виступили ініціаторами запису четвертого аудіо-альбому.
Юрій Андрухович Karbido AtlasEstremo
Фото: з офіційної спільноти гурту Karbido у facebook

Відомий український письменник Юрій Андрухович та польський експериментально-інструментальний гурт Karbido готують новий студійний альбом, який матиме назву «AtlasEstremo». Платівку учасники музично-літературного об’єднання планують презентувати на Форумі видавців у Львові, який відбудеться 10–13 вересня.

«Платівка створена за мотивами книги «Лексикон Інтимних Міст» Юрія Андруховича. До альбому увійшло 13 композицій про 13 міст. Під час Форуму буде представлено усю програму», – говориться у прес-релізі проекту на сайті Форуму видавців.

Як зізнався український письменник польському тижневику «Newsweek», ідея зробити музику з «Лексикону Інтимних Міст» належить саме Karbido.

«Вони почали ділити мої речення на фрази, з яких сплелися тексти «AtlasEstremo», – пояснив Андрухович.

Також українець розкрив «географію» альбому.

«Це дуже насичена звучанням музично-літературна подорож. Вона починається в Берліні і закінчується Вроцлавом, причому після Нью-Йорку потрапляємо до Москви, а з Дрогобича – до Єрусалиму», – цитує Юрія Андруховича NewsweekPolska.

Нині завершується студійна робота над альбомом, хоча з самою програмою Андрухович та Karbido уже виступали за кордоном, зокрема на кількох міжнародних фестивалях.

«AtlasEstremo» стане четвертим альбомом письменника спільно з польськими музикантами. В активі «творчого синдикату» вже мається триптих «Самогон. Цинамон. Абсент».