Альтернативщики oh, deer! оголосили про припинення існування

Але перед цим музиканти випустять альбом та відіграють низку концертів.
oh deer! новий альбом анонс розпад
Фото: надане колективом

Житомирський скрімо-гурт oh, deer! незабаром припинить існування. Таку прикру для своїх прихильників звістку музиканти лишили у соцмережах сьогодні, десятого серпня.

Проте перед тим як стати частиною історії української музики, колектив має намір випустити новий альбом та зіграти низку прощальних концертів. Кількість останніх якраз і залежить від прихильників команди.

«Днями ми закінчили запис нашого останнього альбому. Після його виходу група oh, deer! припинить своє існування (це як з “кораблями”, тільки по-справжньому). Однак на прощання ми хочемо хоча б кілька разів гримнути дверима.
Якщо ви можете допомогти зробити концерт у своєму місті (або знаєте тих, хто може), напишіть нам. Граємо за їжу і дорогу, але готові підписатися на найбезумніші пропозиції. До зустрічі!», – зазначили скрімери.

Найближчий виступ oh, deer! відбудеться 26 серпня на на одеському фестивалі альтернативної музики «Seaside Suicide Fest 2017».

Зазначимо, що свою історію колектив веде із 2009 року. У творчому активі житомирян близько десятка релізів, враховуючи спліти. Із повною дискографією oh, deer! можна ознайомитись на офіційному Бендкемпі гурту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *